Eshop DixieGear.cz samozřejmě funguje dál a aby vám objednané zboží dorazilo včas a nevracelo se nám zpátky jako nevyzvednuté, je potřeba dát v této době plné improvizací pozor na pár drobností.

Česká pošta – vše by mělo fungovat jako normálně, jen počítejte s delší dobou dodání (cca 2-3 dny) a s tím, že i když posíláme zboží jako Balík do ruky, může se stát, že budete mít místo doručení balíčku domů jen lístek ve schránce a budete si pro zásilku muset dojít na poštu. Většina poboček České pošty by měla fungovat, jen pozor na omezení jejich otevírací doby. Aktuální info o pobočkách najdete ZDE.

Zásilkovna – zde došlo k radikálnímu zmenšení počtu výdejních míst, doporučujeme při volbě výdejního místa při finalizaci vaší objednávky nejprve kouknout na web Zásilkovny na aktuální seznam výdejních míst ZDE a podle toho vybrat to pravé. Doba dodání bývá většinou stejná jako před koronáčem, tj. 1-2 dny od objednání.

Pro všechny objednávky z našeho eshopu DixieGear.cz platí jedno: sledujte prosím maily a smsky, které od nás automaticky dostáváte. Mimo jiné tam najdete i odkaz na sledování vaší zásilky, předpokládanou dobu dodání atd. Vyexpedovat vaší objednávku nám obvykle trvá 1-3 dny, pak počítejte 1-2 dny na dopravu, takže nejpozději do týdne od finalizace objednávky musí být zboží u vás nebo máte informaci, že si ho můžete vyzvednout. Pokud tomu tak není, někde je něco špatně a v 99% případů se nám vaše zásilka vrátí jako nevyzvednutá.

Takže jak nemáte do týdne zboží v ruce, volejte na 602 622 400 nebo pište na obchod@radiodixie.cz a dohledáme to.

Každá vaše objednávka nám pomáhá přežít a dál provozovat internetové rádio a webový magazín RadioDixie.cz. Moc děkujeme!