DIXIE CLUB – OPRAVDOVÁ AMERIKA

ALWAYS KEEP ON SOUTHERN SIDE

Že už víte, o co jde?
Fajn, jdeme na to. Vítejte v Dixie.

Co je to DixieClub?

DixieClub je místo, kde by vám mělo bejt fajn.

Svobodnej prostor pro lidi, kteří mají na některý věci podobnej názor, způsob, jak to celý zorganizovat, komunikační kanál, místo, kde byste se mohli pobavit, dozvědět se něco novýho a možná i ušetřit nějakou tu korunu. Nebude to jen virtuální, elektronická záležitost, hodně se toho bude odehrávat na starým dobrým papíře, ale hlavně naživo. A nebude vás to stát ani floka.

Proč bych se měl stát členem DixieClubu?
Co z toho budu mít?

DixieGear

Trvalá sleva 10% na všechny nákupy v eshopu DixieGear.cz. Speciální edice triček a doplňků pouze pro členy DixieClubu. Další 5% sleva navíc v časově omezených klubových akcích. 2x ročně zdarma tištěný katalog DixieGear.

LoupGarou

Trvalá sleva 15% na všechny nákupy v eshopu a kamenném obchodu s oblečením a vybavením (nejen) v army stylu.

Warehouse1

Ochutnejte nejkvalitnější značkový alkohol z celého světa – whiskey, rumy, koňaky, víno, doutníky a samozřejmě naši oblíbenou Bulleit Frontier Whiskey. Speciální nabídku pro členy DixieClubu právě připravujeme.

DixieOnTheRoad 2019

1ks dvoudenní vstupenky na sraz amerických aut a motorek a zároveň oslavu 5.narozenin Radia Dixie v hodnotě 350 Kč.

EASYRIDERS

K ročnímu předplatnému časopisu o amerických motocyklech zdarma dárek – tričko Custom Motorcycles a nástěnný kalendář Easyriders.

Podrobné informace o bonusech včetně slevových kódu obdržíte mailem ihned po zaregistrování.

Chcete se i vy stát partnerem DixieClubu?
Kontaktujte nás

DixieNews

nejžhavější informace z Dixie ve vašem
mailu či poštovní schránce

 • Nejzajímavější články a hudební pořady magazínu RadioDixie.cz
 • Představení nových triček, mikin a dalších doplňků naší
  značky DixieGear
 • Pozvánky na zajímavé akce a koncerty
 • Novinky od našich partnerů

Vše pohromadě, přehledně a aktuálně na jednom místě bez nutnosti prohrabávat se mračnem internetového smetí. To vše 6x ročně ve vašem e-mailu či volně ke stažení na našem webu.

Papír je papír!

DixieNews najdete i v tištěné podobě ve vaší poštovní schránce nebo u našich partnerů ve vašem oblíbeném obchůdku či baru.

To vše samozřejmě ZDARMA.

A k tomu vždy drobný dárek speciálně pro vás.

První číslo papírového „časopejsku“ DixieNews představíme (doufejme) na podzim 2019.

Dixie ve vašem mobilu

Speciální mobilní aplikace pouze pro členy Dixieclubu.

 • Poslech internetového Rádia Dixie
 • Podcasty našich autorských hudebních pořadů
 • Nejčtenější články z magazínu RadioDixie.cz
 • Novinky a speciální edice oblečení DixieGear
 • Jednoduše, přehledně, snadno přizpůsobitelné vašim zájmům
 • Připravujeme

     

Jak se stát členem DixieClubu?

Snadno. Stačí se zaregistrovat.

Na osobní údaje je potřeba bejt vopatrnej. Co od vás bude pro registraci potřebovat DixieClub?

 1. Uživatelské jméno – to je váš e-mail, nic vymýšlet nemusíte
 2. Heslo – normálka, to si holt budete muset zvolit sami
 3. Doručovací adresu včetně telefonního čísla na mobil, ať vám máme kam posílat papírové katalogy, DixieNews a drobné dárky, budete-li chtít. Pozor – máte-li zvolenou doručovací adresu na Slovensko, telefonní číslo musí mít předvolbu +421!

Tyto údaje se zároveň propíšou do administrace eshopu DixieGear.cz, takže už je po přihlášení do eshopu nemusíte znovu zadávat. U našich partnerů to bude plus minus podobně.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány samozřejmě v plném souladu s GDPR, nebudou poskytnuty třetím stranám, nebudeme vás spamovat žádnou mailovou reklamou a rozhodnete-li se členství v klubu ukončit, navždy je smažeme. Klasika.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

Zákazník vyplněním a podpisem přihlášky do DixieClubu uděluje společnosti Dixie Gear s.r.o., jakožto správci, souhlas se zpracováním, jakož i uchováváním svých osobních údajů, které Dixie Gear s.r.o. sdělil či sdělí či které Dixie Gear s.r.o. získá v souvislosti s členstvím zákazníka v klubu, a to za účelem vytvoření databáze zákazníků (členů klubu) a pro účely reklamní a marketingové (např. zasílání obchodních sdělení a informací o aktuálních slevách, výhodách a soutěžích zákazníkům). Osobní údaje bude poskytovatel zpracovávat v rozsahu nezbytném pro uvedené účely a pouze po dobu, která je nezbytná k uvedenému účelu jejich zpracování. Zákazník si je vědom svých práv vyplývajících z ust. § 12 a § 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zákazník současně vyslovuje souhlas s tím, aby Dixie Gear s.r.o. zasílala zákazníkovi obchodní sdělení v elektronické podobě ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, prostřednictvím e-mailu nebo sms. Tento souhlas se uděluje na dobu neurčitou a zákazník je oprávněn svůj souhlas kdykoli odvolat prostřednictvím e-mailu na adresu obchod@radiodixie.cz, telefonicky na telefonním čísle +420 602 622 400 či oznámením adresovaným na sídlo Dixie Gear s.r.o.

Aktuality

Kontakty

Provozovatelem DixieClubu je:
Dixie Gear s.r.o.
Čechovo nábřeží 516, 530 03, Pardubice
IČ 07948727
Telefon 602 622 400, e-mail obchod@radiodixie.cz