Partneři DixieClubu?

DixieGear.cz – Original Redneck Ouftit. Eshop s originálními tričky a dalším textilem v redneck stylu. Po přihlášení do eshopu https://dixiegear.cz/ se vám budou automaticky zobrazovat u všech produktů ceny s 10% slevou oproti běžným cenám. Další 5% slevu můžete uplatnit použitím kódu, který získáte při některé z našich reklamních kampaní na sociálních sítích, v tištěných médiích, na živých akcích a eventech apod. Tento kód (např.181428) vložíte do objednávky před zaplacením v pokladně a vaše sleva tak bude 15%! Pozor – platnost těchto kódů je časově omezena po dobu trvání konkrétní kampaně, obvykle na 1 měsíc. Tyto kódy je možno použít opakovaně po dobu jejich platnosti a to na jakýkoliv produkt z nabídku eshopu DixieGear.cz včetně zlevněných či akčních nabídek. Sleva se nevztahuje na dopravné a balné.

LoupGarou.cz – Kamenný obchod s eshopem. Dovážíme a prodáváme nové oblečení a doplňky pro AIRSOFT, armádu, bezpečnostní agentury. Pro využití 15% partnerské slevy je nutno nejprve se na stránkách https://www.loupgarou.cz/ zaregistrovat. Tím získáte 10% slevu na váš nákup. Při placení v pokladně eshopu pak uvedete kód DIXIE19 a tím vaše sleva stoupne na 15%. Platnost kódu je časově neomezena a je možno ho využít opakovaně.

Dixie On The Road 2019 – Vidlácký mejdan pod vlajkou Konfederace. Sraz amerických aut a motocyklů + oslava 5.narozenin Radia Dixie. Muzika, zápasy dívek v bahně, fashion show, Miss Dixie, pivo, whiskey a pohoda. Více informací na https://www.dixieontheroad.cz/ 1ks dvoudenní vstupenky na tuto akci v hodnotě 350 Kč obdrží členové DixieClubu po registraci mailem. Vstupenku si vytiskněte nebo uložte do mobilního telefonu a předložte při vstupu.

Easyriders – časopis o výjimečných motocyklech a lidech kolem nich. Speciální nabídka pro členy DixieClubu: roční předplatné časopisu za 774,- a k tomu zdarma triko CUSTOM MOTORCYCLES v hodnotě 550,- + nástěnný motocyklový kalendář v hodnotě 249,-. Takže časáky budete mít ve schránce celý rok zadarmo… Stačí do poznámky v objednávce předplatného na https://www.easyriders.cz/predplatne-casopisu/predplatne-casopisu-easyriders-384-.html napsat DIXIE 1+1.

Další nabídky od našich partnerů připravujeme