Benefičního koncertu pro Rádio Dixie se kromě vás možná zúčastní i Billy Gibbons…

Že ekonomická krize zasáhla i vaše (doufám) oblíbené rádio, to asi víte z mého předchozího článku Dixie Vánoce 2023 aneb Krizový management po vidlácku.

Jedinej příjem, kterej máme, je ze zisku z našeho eshopu s hadrama DixieGear.cz, takže děkujeme všem, kteří nás svými objednávkami podpořili a bojujeme dál. To by v tom byl čert, abychom ty prachy na autorský práva, technický zajištění vysílání, tvorbu podcastů, článků a všechny ty věci vokolo nesehnali. Takže pokud jste tak ještě neučinili, koukněte do eshopu a kdyby vám tam do oka nic nepadlo a radši byste chtěli nějakou drobnou částkou přispět přímo, číslo účtu je 304295362/0300 a variabilní symbol 2023. Díky moc!

Dregs & roll – tak označují svojí muziku pánové z hradecké kapely Argot

Anebo to můžete zfouknout ještě jinak a spojit příjemné s užitečným. Vyražte na pořádnou muziku, konkrétně na benefiční koncert pro Rádio Dixie, který jsme nazvali Vidláci sobě! Což přesně vystihuje, o co tady jde. Bude tam fajn muzika, pohodový lidi, stánek DixieGearu s trikama, mikinama, čepicema a podobnejma věcma a samozřejmě i moje „maličkost“, takže můžeme hodit řeč o všem možným. Takže si piště do diářů:

AC Klub Hradec Králové, Zámostí 684/1 http://acklubhk.cz/https://www.facebook.com/acklub

Pátek 1.12.2023 od 19:00

Zahrají kapely Argot a Recycler – ZZ Top CZ, takže je jasné, že to bude na poctivou jižanskou notečku.

Folklórní kapelka odněkud z jihozápadního Texasu. Nebo od Labe? A není to jedno? Recycler – ZZ Top CZ

Vstupné je dobrovolné a co se vybéře, půjde na podporu Rádia Dixie. Takže máte jedinečnou šanci užít si fajn večer, potkat kámoše, se kterejma jste se třeba dlouho neviděli, a ještě navíc spáchat nějakej ten bohulibej skutek.

Speciální poděkování patři Honzovi Bakešovi, kterej to celý vymyslel a zorganizoval! Blázen…

Na setkání a pokec s bezva lidma se těší

Marty